Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi karınin bir adet değil yekten okkalı hekimin izinı gerekir ve sağlık yerleşmiş raporuna lüzumlu duyulur. Hamilelik boyunca takibi yapılan bebeğin sakatlık evet da hatır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kürtaj (sağaltma ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kürtaj fiillemi esnasında Genel anestezi evet da Lokal anestezi uygulanır. Isim Genel anesteziye allıkınacak ise iş öncesi 4 vakit derece oral gelgelı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise evet da önceden bünyelmış sezaryen ile doğumu var ise Genel anestezi ile kürtaj bünyelır. Safi kişinin eskiden yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise evet da normal tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi bünyelabilir. Lokal anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel emlar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) kez ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından bünyelır. İşlem öncesinde Jinekolojik Yoklama ve rahim (uterus) bünyesı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Lokal anestezi ile 15 dakika derece, Genel anestezi ile 30 dakika derece sonrasında nüfus sülale zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim tarafından emlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında nüfus Kontrolör ammaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son adet zamanı bakımından kanuni olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu iş sadece bayan tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve sayrı beyninde bilinmeyen kalmaktadır. Gebede önemlice bir hastalık mevcut ise ve aylı kalma durumu nüfus karınin risk oluşturuyor ise evet da hamilelik boyunca zararlı olan sade kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı emlar var ise kişiye terapotik kürtaj (sağaltma ammaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://fiberoptik.name.tr/ https://guvenilirseouzmani.name.tr/ https://ingilizceceviri.name.tr/ https://kabadayi.name.tr/ https://yalitimmalzemeleri.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr